PETROL OFİSİ

Ceza
ve
Ben

Uzun yollarda sorunsuz bir yolculuk yapmayı, nefesin tükenmeden rap yapmaya
benzeterek Türk rap müziğinin en başarılı ismi Ceza’yı projemize kattık.

petrolofisi.net

Ajans Başkanı: Burçin Ergünt

Kreatif Direktör: Olcayto Cengiz

Reklam Yazarı: Olcayto Cengiz

Müşteri Yöneticisi: Irmak Günayer

Sanat Yönetmeni: Ömer Çetin

Prodüksiyon: Dirty Cheap Creative

Yapımcı: Ömer Abra

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu

Kampanya

Sosyal internet dünyasına Petrol Ofisi’ni sokarak, hem markanın imajını gençleştirmek, hem de tüketicilerin gözünde Petrol Ofisi’ni daha ileriye taşımak istedik.

Dijital dünyanın asıl sakinleri olan gençleri hedeflerken marka mesajımızı en doğru şekilde aktarmak gerekiyordu. Üstelik bunu yaparken Etiler’deki genci de, Van’daki genci de yakalamamız gerekiyordu; tıpkı Petrol Ofisi gibi. Bunu da en doğru şekilde yapmak için tıpkı Petrol Ofisi gibi Türkiye’nin her köşesinde hayranı bulunan, her kesimden dinleyiciye ulaşan ve Petrol Ofisi’nin kırmızı/beyaz Türk duruşu ile birebir örtüşen bir ismi almaya karar verdik. Uzun yollarda sorunsuz bir yolculuk yapmayı, nefesin tükenmeden rap yapmaya benzeterek Türk rap müziğinin en başarılı ismi Ceza’yı projemize kattık.

Ceza, sadece Petrol Ofisi’ne özel “Seyyah”, “Roket” ve “Sır” isimli 2‘şer dakikalık 3 şarkı hazırladı. Jingle gibi algılanmasından özellikle uzak durulan, Ceza’nın kendi stüdyosunda özgür bir şekilde hazırlamasına olanak verilen bu şarkılarda “Sizi daha ileri taşır” sloganımız, “Yolların ileri gidenleri” söylemimiz, “PO Nerede” akıllı telefon uygulamamız, Petrol Ofisi’nin Türkiye’nin her noktasında bulunması gibi markamızın tüm değerleri, şarkı sözlerinin içinde yer aldı. Kullanıcılara Facebook uygulamamız üstünden Ceza ile kademeli olarak açılacak bu 3 şarkıda düet yapma imkânı vererek sosyal medyada bir ilki gerçekleştiren uygulamamızda; katılımcılara hem sözleri hem de tüm şarkıları mp3 formatında bilgisayarlarına indirebilme imkanı da sunduk.

Diğer
İşler.

Tüm işlere bak.

VITRA

Bir
Keşif
Hikayesi
Detaylı İncele

POZİTİF

25. Yıl EtkinlikleriDetaylı İncele

KAMİL KOÇ

İlk Yol ArkadaşımDetaylı İncele

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Gelin Tanışalım.

Beraber Çalışma
& Kariyer Fırsatları

hr@guzelsanatlar.com.tr

Telefon
& Faks

+90 (212) 354 08 00

+90 (212) 354 08 31

Adres

Gazeteciler Mahallesi, Hikaye Sokak No:13 34394 Esentepe / İstanbul
Haritada incele.