İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

Deneyimden
Geleceğe

Bir film ve web sitesinden oluşan kurguyla İTİCU’ya kaydolan bir öğrencinin
başına neler gelebileceğini anlattık.

ticaret.edu.tr

Ajans Başkanı: Burçin Ergünt

Kreatif Direktör: Orhan Gazi Kandemir 

Müşteri Direktörü: Irmak Günayer 

Müşteri Yöneticisi: İrem Güler

Reklam Yazarı: Orhan Gazi Kandemir

Sanat Yönetmeni: Özün Çamlı

Yazılım: Eylül Akar, Yunus Eş

Prodüksiyon: Dirty Cheap Creative

Yapımcı: Ömer Abra

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu

Kampanya

İstanbul Ticaret Üniversitesi, yaklaşmakta olan üniversite tercih dönemi için öne çıkan bir eğitim kurumu olmak istiyordu.

Bizler de deneyimdengelecege.com sitesini geliştirdik. Kurguladığımız bir hikaye ile öğrencinin gözünden, üniversiteye gelip asansöre biniliyor. Buraya kadar normal bir tanıtım filmi gibi devam eden sitede, eğlenceli kısım bundan sonra başlıyor. Asansöre binip bizi tanıdığını söyleyen okulun konuk hocalarından Oğuz Haksever, öğrenci adayımız olan gençten telefon numarasını rica ediyor. Telefonunu veren öğrenci videoyu oynatmaya başladığı zaman gerçek hayattaki telefonu da gerçekten çalıyor ve telefonu açtığında karşısında Oğuz Haksever’i buluyor. Daha sonra diğer hocalar asansöre binmeye başlarken her binen hem okulu hem de imkanları tanıtıp, öğrenciden de yeni bilgiler istiyorlar.

İlk başta telefonu gerçek hayatta çalan öğrencinin yaşadığı şaşkınlıkla filme devam etme arzusu sayesinde, e-posta, isim ve ilgilendiği bölümlerle ilgili detaylı bilgileri alabildik. Daha sonra kendisine ismen gönderdiğimiz bir e-postada da ilgilendiği bölümlerin tanıtım videolarını ve dökümanlarının olduğu linkleri paylaştık. Lise son sınıf öğrencilerinin hiçbir şeye sabırları olmadığı, 15 saniyelik videolarla içerik tükettikleri bir zamanda bizler offline’a (telefonun çalması) da bulaşan bir kurgu ile hem data topladık hem de bunları anlamlı bir şekilde yorumlayarak, kimin hangi bölümle ilgilendiği, hangi videoları izlediği gibi bilgilere sahip olduk.

Diğer
İşler.

Tüm işlere bak.

BKM

Kurumsal İnternet SitesiDetaylı İncele

AVEA

NBA
All Star
Heyecanı
Detaylı İncele

PEGASUS

Google Display Network LightboxDetaylı İncele

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Gelin Tanışalım.

Beraber Çalışma
& Kariyer Fırsatları

hr@guzelsanatlar.com.tr

Telefon
& Faks

+90 (212) 354 08 00

+90 (212) 354 08 31

Adres

Gazeteciler Mahallesi, Hikaye Sokak No:13 34394 Esentepe / İstanbul
Haritada incele.